איסלנד

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- איסלנד

נכס למכירה באיסלנד

למרות חוסר הוודאות האקלים הפוליטי והכלכלי, מחירי הדירות הממוצעים באיסלנד רשמו את העלייה הגדולה ביותר בשלוש השנים האחרונות.

הגידול הממוצע הוא 6%, לעומת 4.1% שנרשמו בשנת 2015. איסלנד זוכה במקום הראשון בפעם הראשונה מאז 2006, כאשר מדד מחירי הבתים העולמי הושק.

האי דיווח על 14.7% מדהימים. הכלכלה הגוברת, שני הפחתות הריבית ואת מעורבות גוברת של משקיעים זרים לסייע להסביר עלייה של 9% במחירים הממוצעים עבור נכס למכירה באיסלנד ב -12 החודשים האחרונים.

רייקיאוויק אופיינית לגגות הצבעוניים, האורות המסנוורים של הצפון ופשרה חשובה בחזית האנרגיה. עם 115 אלף תושבים בלבד, בירת איסלנד יכולה להיות בעלת השפעה רבה על רמה גלובלית ומטרתה היא להפוך עצמאית לחלוטין משימוש בדלקים מאובנים לשנת 2050 ולהיות "כלכלת מימן".

איכות חיים גבוהה משתקפת מחירי הנדל"ן למכירה. שוק המגורים ברייקיאוויק חווה בום הן מבחינת המחירים והן במכירות, בחמש השנים האחרונות. בין המחצית השנייה של 2016 לבין כל 2017 מחירי הנדל"ן למכירה באיסלנד, עלו בממוצע של 13%, עם פסגות של 15%. מחיר המכירה הממוצע של דירה היום הוא סביב 450,000 €.

איסלנד משנה עור. היא החליטה לעשות זאת על ידי שיפור הסצינה האמנותית של בירתה רייקיאוויק, והפכה את אזור התעשייה לשעבר של הנמל למרכז תרבותי, כולל חנויות קונספט, אולפני אמנים, מועדונים, בתי מלון, חדרי הקלטה והפתיחה האחרונה, בית מרשל. נחנך במרס האחרון, זהו מפעל הרינג ישן שהפך לאדריכל קורט אוף פי בסטודיו לקוטב פוסט-מודרני המארח את האולפן ואת הגלריה המוקדשת לאולאפור אליאסון, ושני חללי תצוגה של אמנים שכתבו את ההיסטוריה של סצינת האמנות האיסלנדית: קלינג ובנג והמוזיאון לאמנות חיה.

  •  
    מעבר לאיסלנד: כל המידע רק במרחק קליק אחד!

    כנראה אחד החשובים ביותר, אך באותו זמן מסוים במיוחד, איסלנד היא עבור רבים דרך להימלט מן החיים היומיומיים, עבור אחרים, חלופה חוקית כדי להיות מסוגל לשנות את החיים באופן קיצוני. לכולנו יש את המחשבה שזמזמת לנו בראש, את הקול הקטן שמלחש לנו שאולי הגיע הזמן לעשות תפנית. ולמה לא לעשות את זה נכון באיסלנד? ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 37128

מכירה חוה, איסלנד, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

2,901,360.00ILS
מכירה
חוה

260000 m²
חוות נהדרת במזרח איסלנד עם 7 בניינים! Stóri-Bakki ממוקם בלב מזרח איסלנד, רק 25 ק"מ המרחק לעיר Egilsstaðir ו 5 ק"מ רק מחוץ ringroad (1), הכביש כל הת...
Cod. 4957

מכירה קרקע חקלאית, איסלנד, Grímsey, Grimsey, Grimsey

3,626,700.00ILS
מכירה
קרקע חקלאית

2500 m²
קרקעות למכירה
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB